Pubg Mobile

PUBG Mobile Sezon 19 Çıkış Tarihi

PUBG’nin 3. yıl dönümü baskısı, 21 Mart 2021’de 18. Sezon ile muhteşem bir şekilde piyasaya sürüldü. Yayınlanmasından bu yana bir hafta geçmedi, hayranlar zaten PUBG Mobile sezon 19’un gelişini hevesle bekliyorlar.

Böylelikle PUBG Mobile’ın önümüzdeki sezonu için internetin her tarafına sızan sızıntıları bulduk. Çeşitli sızıntıları topladık ve tüm sızıntıların ve söylentilerin bir listesini oluşturduk.

PUBG Mobile Sezon 19 Çıkış Tarihi

Hepimizin bildiği gibi, PUBG mobile’ın her sezonu yaklaşık 8 hafta veya 2 ay sürüyor. 21 Mart 2021’de yayınlanan 18. Sezon da yaklaşık 2 ay sürecektir.

Bu sefer hayranlar için biraz daha heyecan verici çünkü PUBG Mobile geliştiricileri, PUBG Mobile’ın 3. Yıldönümü temasıyla eşzamanlı olarak Sezon 18 Royale Pass’ı başlattı.

Yani, her şey yolunda giderse, PUBG Mobile Sezon 19, yalnızca 60 gün sonra 19-20 Mayıs’ta cep telefonunuzda olacak.

PUBG Mobile Sezon 19 RP Ödülleri

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlardan gelen birçok talep nedeniyle, internette bazı sızıntılar bulduk. Her zaman olduğu gibi, Royale Pass sezonlarının sızıntıları gerçek oldu ve dünyanın dört bir yanındaki hayranları mutlu etti.

Bu nedenle, PUBG Mobile Season 19 RP ödüllerinde beklenen gelişlerin bir listesini hazırladık. Aşağıdaki listeye bir göz atın, belki bunlardan bazıları uzun zamandır dilediklerinizdir!

Sızıntılardaki öğelere dayanarak, PUBG mobile’ın yaklaşan sezonu bir Japon Bahar Temasında belirlenebilir.

PUBG Mobile Sezon 19 RP- Oyuncu Avatarları

PUBG’nin 19. Sezonunun bu sefer neredeyse 4 farklı oyuncu avatarı getireceği söyleniyor. Hepsi cazip ve şıktı.

1. Kıyafet

Basit görünen kıyafetin PUBG Mobile Royale Pass Season 19’un 1. Seviyesinden alınabileceği söyleniyor. Basit, açık hava maceracı kıyafeti gibi görünüyor.

2. Kıyafet

Bu samuray temalı avatarın RP’nin 50. Seviyesinde olduğu söyleniyor. Sonuç olarak, bu kıyafet cehennem gibi harika görünüyor.

3. Kıyafet

Üçüncü kıyafet 80’lerin disko temasına sahip. Bize müzik dünyasından vazgeçen merhum Elvis Presley’i hatırlatıyor.

4. Kıyafet

Bu çiçek mavisi kıyafet bize ciddi bir bahar havası veriyor. Çiçekler ve parlak renkler her yerde farklı bir havaya sahip!

PUBG Mobile Sezon 19 Silah Görünümleri

PUBG’deki tasarımcılar, Japonya’nın Bahar temasını yansıtan silahlar için güzel görünümler yaptılar.

Aşağıda verilen parlak ve derilere bir göz atın.

PUBG Mobile Sezon 19 Aşama Ödülleri – Ekipman Görünümleri

Yeni sezon için sızıntılar ortaya çıkmış olsa da, ekipman görünümleri hakkında çok az güncelleme var. İşte topladığımız birkaç tanesi.

Kask derisi

PUBG Mobile Season 19’daki yeni kask görünümü, sarı solukluklarla mavimsi bir cilde sahip. Bu, oyuncuların takması için harika görünümlü bir kask.

Çanta Derisi

Bu, PUBG RP 19’daki bir ekipman parçası için yeni bir görünüm, çantalar için bu harika görünümlü kaplamalar. Sevimli görünüyorlar ve Japonya sokaklarında görülen eğlenceli ve sevimli sırt çantalarına benziyorlar.

Tepkiniz nedir ?

Mükemmel
0
Güzel
0
Yanındayım
1
Düşündürücü
0
Olmamış
0

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir