Android GenelEmülatör OyunlarıGenelMobil OyunlarPubg Mobile

PUBG Mobile GFX Kullanmak Ban Sebebi mi ?

Konu Güncelleme Tarihi; 22.03.2020 Yeni Maddeler eklendi, Oyun Kuralları yenilendi.

En popüler mobil oyunlardan biri olan PUBG Mobile , dünyanın her yerinden yaş gruplarından çok sayıda oyuncunun ilgisini çekmekte. Oyun bazı harika grafikler, akılda kalıcı tasarımlar ve çeşitli silahlarla bilinirken, ortak olan bir sorun, PUBG Mobile oynarken belirli cihazlarla gelen gecikmedir.

Ve bu sorunu çözmek için insanlar, Tencent Gaming’in yönergelerine göre yasa dışı olan GFX araçlarını kullanma eğilimindedir .

GFX aracı nedir?

GFX Tool, oyuncuların PUBG Mobile için tam HD grafiklerin, 60 fps’nin ve diğer grafik ayarlarının kilidini açmasına yardımcı olan bir üçüncü taraf uygulamasıdır. Araç, Android ve iOS için kullanılabilir. Playstore / AppStore’da birden fazla gfx aracı mevcut, ancak Tencent Gaming, GFX aracı kullanıcılarına yasadışı diyerek ve kalıcı yasaklar vererek üzerindeki baskısını artırmaktadır.

GFX gerçekten işe yarıyor mu?

GFX aracı, oyunun doku dosyalarını değiştirerek oyuncuların ayarları daha pürüzsüz hale getirmek için gereksinime göre düzenlemesine olanak tanır. Gerçekte, bazı GFX araçları çalışır, bazıları çalışmaz. Oyunda size bir avantaj sağlamasa da, yine de Tencent Gaming tarafından yasa dışı kabul edilen PUBG Mobile dosyalarını değiştiriyor.

GFX aracı yasal mı?

GFX aracı, PUBG Mobil Dosyalarını değiştirir ve bu, başlangıçta oyunu indirirken anlaşılması gereken hüküm ve koşullara aykırıdır. Bu yazılımın doku dosyalarını düzenleme şekli, hile yapmak için kullanılan araçlara benzer. Ayrıca, TOS’ta oyuncuların herhangi bir yönergeyi ihlal etmeleri nedeniyle yasaklanabileceği belirtilmektedir.

Aynı şey Tencent oyun sitesinde ve discord sunucusunda da okunabilir.

Tencent Games desteğinden SSS Bölümü

Yukarıdaki resimden, Tencent’in dosyaların herhangi bir şekilde değiştirilmesine karşı sıfır tolerans politikası olduğu ve bu tür araçların herhangi bir şekilde kullanılması, çalışma zamanı oyun verilerinin bir değişikliği olarak kabul edildiği açıklamaktadır. Bu nedenle, herhangi bir GFX aracının kullanımına İZİN VERİLMEZ ve bir yasaklama ile sonuçlanacaktır .

Ağustos 2018’den önce, GFX aracının kullanımıyla ilgili bir sorun yoktu, ancak Ağustos 2018’den sonra Tencent, SURJEET GAMING adlı bir YouTuber’ın yasa dışı kullanım nedeniyle 10 yıl süreyle yasaklanmasıyla araçların kullanımına karşı katı bir kural koydu.

GFX araçlarının yasaklara yol açmadığını iddia eden birkaç Youtube videosu var, ancak bu doğru değil, şunu diyebilirsiniz; Ben 2 yıldır kullanıyorum BAN yemedim. haklısınız bu uygulamayı bir çok oyuncu kullanmakta lakin hesabınız diğer oyuncular tarafından herhangi bir şekilde raporlanırsa ve hesabınız incelemeye alınırsa ki hile kullanmıyor olsanız dahi Sırf bu uygulamayı kullandığınızdan dolayı engellenebilirsiniz.

Ayrıca Sitemizde Ayrıntılı olarak GFX Tool Ayarları da mevcuttur. Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tepkiniz nedir ?

Mükemmel
8
Güzel
4
Yanındayım
2
Düşündürücü
8
Olmamış
1

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir