Poco CihazlarRedmi TelefonlarXiaomi Telefonlar

MIUI 12.5 Güncellemesi Birçok Hatanın Giderildiği Bildiriliyor

Android 11 tabanlı MIUI 12, geçen yılın sonlarında bazı cihazlar için piyasaya sürülmeye başladı ve o zamandan beri işler daha da kötüye gitti. Kullanıcılar, güncellemenin ardından performans sorunları ve çeşitli hatalardan şikayet ediyor.

Bahsetmeye değer birkaç tanesi, WhatsApp ve Facebook gibi uygulamalarla kötü bildirim düzenini ve üçüncü taraf başlatıcıları kullanırken sorunlarını içerir.

Neredeyse Xiaomi’nin tam anlamıyla yarı pişmiş bir Android 11 deneyimi sunması gibiydi ve mevcut karışıklıkları MIUI 12.5 ile baştan sona gidermeyi planlamıştı.

Sonuçta, Android 11’i paketleyen hemen hemen her cihaz, hepsi değilse de, MIUI 12.5 için uygundur.

MIUI 12.5 daha duyarlı hareketler vaat ediyor.

Bu nedenle kullanıcılar, en sık karşılaşılan hataların en azından bazılarını ele almak için MIUI 12.5 güncellemesine güveniyorlar. Ve şimdi, Reddit’teki bazı kullanıcı geri bildirimlerine göre, gerçekten de MIUI 12.5 doğru yöne gidiyor gibi görünüyor.

Daha önce Mi 10 Ultra , Mi 11 ve Mi 9 SE’nin Çin’de MIUI 12.5 kararlılığını koruyan ilk cihazlar olduğunu vurguladık. Elbette aynı indirme bağlantıları da kullanıma sunuldu.

Bu nedenle, cihazların bilgili küresel kullanıcılarından bazıları kararlı Çin güncellemesini çoktan denemiş ve beklenebilecek performans ve hata düzeltmeleriyle ilgili ilk izlenimlerini vermişlerdir.

Görünüşe göre, Mi 10 Ultra için MIUI 12.5 güncellemesi, Android 11 tabanlı MIUI 12’deki mevcut hataların çoğunu ele alıyor. Bu, akışkanlıkta dikkate değer bir artışla birlikte.

Diğer MIUI 12.5’e uygun cihazlar için de benzer iyileştirmeler beklenebilir.

MIUI 12.5 ile vaat edilen performans geliştirmeleri ve güç tüketimi optimizasyonlarının nihayet iz bırakmaya başladığını tahmin edin. MIUI’nin durumu hakkında umutsuz hissetmeye başlayan kullanıcılar için gerçekten rahat bir nefes.

Ek olarak, bazı kullanıcılar kötü bildirim düzeni sorununun MIUI 12.5 ile görünüşte düzeltildiğini bildirdi.

MIUI 12.5 güncellemesinin nihayet üçüncü taraf başlatıcılarla ilgili bozuk hareket sorununu da çözüp çözmediği görülüyor. Bununla ilgili herhangi bir bilgi ile karşılaşırsak, elbette bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Ek olarak, uygun Xiaomi cihazınız için MIUI 12.5’in durumuyla ilgileniyorsanız, MIUI 12.5 güncelleme izleyicimizi incelemekten çekinmeyin.

MIUI 12.5 Alacak Cihaz Listesine buradan ulaşabilirsiniz.

MIUI 13 Alacak Cihaz Listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tepkiniz nedir ?

Mükemmel
0
Güzel
0
Yanındayım
0
Düşündürücü
0
Olmamış
0

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir