Windows

Masaüstü için Spotify’da Tüm Albümleri İndirebilirsiniz

Spotify masaüstü kullanıcıları, için sevindirici haber. Masaüstü için Spotify artık çevrimdışı kullanım için müzik albümleri indirmenize izin veriyor. Bu, tüm favori albümlerinizi bilgisayarınıza indirmenize ve bunları internet erişimi olmadan dinlemenize olanak tanır.

Spotify Müzik Albümlerini Çevrimdışı Dinle

Spotify’ın destek sayfasında belirtildiği gibi artık tam müzik albümlerini masaüstündeki Spotify uygulamasından indirebilirsiniz. Bu özellik şu anda yalnızca ücretli abonelere sunulmaktadır. Ücretsiz bir kullanıcıysanız, yalnızca podcast’leri indirebilirsiniz.

Bu yeni özellik ile Spotify albümlerinizi internet bağlantısının olmadığı yerlere getirebileceksiniz. Albümleriniz internet erişimine ihtiyaç duymadan gayet iyi çalacaktır.

Bir Bilgisayara Spotify Albümleri Nasıl İndirilir

Albümleri indirmek için bilgisayarınızda Spotify masaüstü uygulamasının yüklü olması gerekir. Ayrıca bir albümü ilk indirdiğinizde internete erişmeniz gerekecektir.

Bu yeni özelliği kullanmak için:

  1. Bilgisayarınızda Spotify uygulamasını açın.
  2. Çevrimdışı kullanım için indirmek istediğiniz müzik albümüne erişin.
  3. Albümü indirmeye başlamak için İndir seçeneğini açın.

Spotify, seçtiğiniz albümleri uygulamanın Kitaplığınız bölümünde indirir. Bu bölüme ve içindeki albümlere internet olmadan erişebilirsiniz.

Spotify’ı, internete bağlıyken indirdiğin albümleri internetten yayınlamak yerine çalmaya zorlayabilirsin. Bunu yapmak için bilgisayarınızdaki Spotify uygulamasında Dosya> Çevrimdışı Mod’u tıklayın .

Spotify Müzik Albümlerini İndirme İpuçları

Spotify’da müzik albümlerini indirirken bilmen gereken birkaç şey var.

Öncelikle indirdiğiniz içeriği korumak için Spotify uygulamasında en az 30 günde bir çevrimiçi olmanız gerekir. Bunu yapmamak, Spotify’ın indirilen albümlerinizi silmesine yol açar.

İkincisi, bilgisayarınızda indirilen albümleri depolamak için yeterli depolama alanı olmalıdır. Herhangi bir şey indirmeye başlamadan önce bunu kontrol edin. Yeterli alan yoksa bilgisayarınızı temizlemeyi düşünün .

Üçüncüsü, Spotify bir albüm indirirken bilgisayarınızın uyku moduna geçmediğinden emin olun. Bu olursa, indirme işleminiz büyük olasılıkla başarısız olacaktır.

Spotify Albümlerine Çevrimdışı Erişin

Spotify şu ana kadar çalma listelerini çevrimdışı kullanım için indirmenize ve saklamanıza izin veriyor. Bu indirilebilir içeriklere en yeni eklenti müzik albümleridir. Artık favori albümlerinizi bilgisayarınızdaki Spotify’da yerel olarak indirebilir ve saklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu