GenelHuaweiHuawei AyarlarıHuawei P Serisi

Huawei Youtube Uygulaması Kurma – Yükleme

Merhaba arkadaşlar Maleseef Huawei şirketinin ABD ile yaşadığı sorunlar ile Google Lisansı alamadığından Google uygulamaları çalışmamaktadır. Bununla birlikte Youtube uygulaması da çalışmamaktadır. Bunu 3 part uygulamalar ile yükleyebilir sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliriz. Sizler için yapmanız ve indirmeniz gereken uygulamaları paylaşıyorum ilk olarak. Aşağıdan anlatım videosunu izleyerek de kolaylıkla kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Buradan Vanced Uygulamasını İndirin
  2. Buradan Micro G Uygulamasını İndirin

Vanced Manager uygulamasını kuruyoruz. Kurulum bittikten sonra uygulamanın içine giriyoruyuz. Sizden uygulamayı güncellemeyi isteyecek. Uygulama güncel sürümünü otomatik olarak indirkten sonra kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Kurulum bittikten sonra Micro G uygulaması kuruyoruz.

Kurtuktan sonra Vanced Manager uygulamasına giriyoruz.

Kurmuş olduğumuz Micro G uygulamasını Vanced Manager uygulaması üzerinden Güncelliyoruz.

Daha sonra Youtube Vanced, Youtube Music Uygulamalarını Vanced Manager Uygulaması içnden kuruyoruz. Kurulum bittikten sonra. Vanced managerden çıkış yapıyoruz. Uygulamala menüsünden Youtube Vanced Uygulamasına giriyoruz. Artık Hazırız. İstediğiniz video izleyebilirsiniz.
Youtube hesabına giriş yapmak için sağ üste Giriş Simgesini tıklıyoruz. Buraya dikkat Sağ alta Huawei – Sing in Kısmı var Bu kısımdan Huawei Tıklıyoruz. Hesap ekle diyor ve ardından google hesabımızı gireyoruz. hepsi bu kadar.

Videolu anlatım;

Kurulum ile oluşan hata ve sorularınız için yorumlar kısmını kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu