Huawei AyarlarıHuawei Mate 30 ProHuawei nova 5THuawei P smart 2019Huawei P smart ProHuawei P20 liteHuawei P20 ProHuawei P40 LiteHuawei P40 ProHuawei TelefonlarHuawei Y6Mobil Oyunlar

Huawei P40 Lite’a PUBG Kurulumu – İndirme

En son Pubg Mobile 1.3 APK + OBB’yi doğrudan PUBG sunucularından indirin

Burada, doğrudan PUBG Mobile geliştiricilerinden gelen en son PUBG Mobile 1.3 APK’sını listeledik. Bu yüzden emin olun, bu güvenli bir PUBGM APK’sı ve temiz OBB dosyası. MD5 sağlama toplamını kontrol edebilir ve doğrulayabilir veya VirusTotal yazılımı aracılığıyla tarayabilirsiniz.

Ayrıca PUBG Mobile 1.3 güncellemesinin 9 Mart 2021’den itibaren PUBG sunucularında yayınlanacağını unutmayın. Kuzey Amerika gibi bazı bölgeler için 8 Mart 2021 olabilir.

APK sadece 615 MB boyutundadır. Bununla birlikte, APK’yi yüklediğinizde, Android’de OBB paketi ve iOS cihazları için 1,5 GB ek depolama alanı dahil yaklaşık 1,8 GB toplam depolama alanı gerektiren PUBG sunucularından ek dosyalar indirmeye başlayacaktır.

İndirme talimatları: Oyunu, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’nın geri kalanı dahil olmak üzere küresel olarak doğrudan Google sunucularından doğrudan Play Store girişinden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Aşağıdaki Direk APK+OBB olarak indirin indirdiğiniz klasöre girip Oyunu apk olarak kurunuz. Aşağıdaki indirme bağlantıları Son Pubg Mobile güncellemesi içermektedir.

PUBG Mobile 1.3 APK + OBB’yi indirin (Direk Bağlantı) (943 MB)

PUBG Mobile 1.3 APK + OBB’yi İndirin – Google Drive Üzerinden (943MB)

Tam Kurulum için APK+OBB Dosyasını indirmelisiniz. Üstteki 943MB’lık dosya direk indirip Apk olarak kurulum gerçekleştiriniz. İndirdiğiniz klasöre girin ve üzerine dokunarak kurulumu gerçekleştirin oyun kurulmuş olacaktır.

Sadece APK Dosyasını Download (65 MB)

Apk dosyasını indirseniz oyun kurulur lakin kurulum oyun içi indirmeler ile devam eder.

 

Merhaba arkadaşlar Huawei yeni cihazlarında Google Play store uygulaması olmadığından dolayı Mobile Pubg kurulumunu hızlı ve basit bir şekilde anlatacağım.

İlk önce APKPure Uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan APK indiriniz.

APKPURE GÜNCEL SÜRÜMÜNÜ İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

ApkPure Uygulamasını indirdikten sonra Cihazınıza kurunuz. Kurduktan sonra Cihazınızın ana ekranına gelecektir. Uygulamaya giriyoruz.

 

 

Uygulamaya girdikten sonra Arama kısmına Pubg Mobile yazıyoruz Kırmızı ile işaretlediğim Orijinal resmi sürüm PUBG MOBİLE OYUNUDUR. Tıklıyor ve yüklemeye başlıyoruz.

Evet arkadaşlar Resimde görüldüğü gibi indirme işlemi başlamıştır. Bitene kadar bekleyin ve bittikten sonra Ana ekranınıza gelecektir. Pubg Mobile tıkladıktan sonra bir kaç yükleme daha sürecektir ve oyununuz açılacaktır. hepsi bukadar. APK PURE uygulaması dünyanın 3 büyük Kurusal Play storeye rakip bir android uygulamalar dizinidir Gönül rahatlığı ile kullana bilirsiniz.

APK PURE’nin Ayrıca Tüm zengin İçeriklerinden faydalana bilir uygulama indirebilirsiniz.

 

Tepkiniz nedir ?

Mükemmel
6
Güzel
2
Yanındayım
0
Düşündürücü
1
Olmamış
0

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir