iPhone Telefonlar

Apple iPhone SE 2022, 5G Olarak Gelebilir

Apple iPhone SE, hayranların en sevdiği akıllı telefon olarak ortaya çıktı. Şu anda iki nesil iPhone SE ile, Apple’ın 2022’de bir sonraki iPhone SE modelini çıkaracağı söyleniyor. Daha önümüzde bir yıl varken, yeni nesil iPhone SE ile ilgili söylentiler çok fazla. Bildirildiğine göre, kompakt akıllı telefon 5G desteği alacak.  
Yeni Nesil iPhone SE İpucu, sözde iPhone SE 2022’nin en son özelliklerini paylaşmak için Twitter’ı ziyaret eden Analist Ross Young’dan geliyor. Sızıntı, bir sonraki iPhone SE’nin aynı 4,7 inçlik geleneğine devam ettireceğini gösteriyor. Daha da önemlisi, analist 5G’nin 6GHz altı varyantını paketleyebileceğini ve tüm bantlar için desteği olacağını belirtti.

Bu, ünlü analist Ming-Chi Kuo’nun başka bir raporuyla uyumludur. Bu önceki raporlar, iPhone SE 2022’nin muhtemelen 5G bağlantısıyla piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Kuo ayrıca yükseltilmiş bir işlemciye sahip 4,7 inçlik bir tasarım önermişti.

Bir sonraki iPhone SE modeline 5G yonga seti getirmek, Apple’ın zaten 5G destekli 5nm yonga setini piyasaya sürdüğü düşünüldüğünde, hiç de şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, Apple’ın SE modelinin özelliklerini nasıl azaltacağını görmek için merak konusu.
Apple’ın iPhone SE serisini daha büyük bir ekranla geleceğine dair raporlar da var. Young ayrıca, 2023’te piyasaya sürülmesi beklenen geniş çentiğin yerini alan delikli kesikli 6,1 inç iPhone SE’den de bahsediyor. İPhone SE modelleri özellikle küçük elli kullanıcılar için, onun güç dolu özellikleri ve onun minyon yapısı kullanıcıları arasında popüler olmuştur. Apple’ın dar çerçeveli aynı boyutta bir gövde getirip getirmeyeceği veya iPhone SE modelinin genel boyutunu artırıp artırmayacağı belirsizliğini koruyor. Ayrıca, bu raporların hiçbirinin resmi bir onayı yoktur. İddia edilen iPhone SE’nin bir yıl sonra piyasaya sürülmesiyle, söylenti değirmeni popüler iPhone modelinde daha fazla sızıntı üretmeye devam edecek.

Tepkiniz nedir ?

Mükemmel
0
Güzel
0
Yanındayım
0
Düşündürücü
0
Olmamış
0

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir