iPhone Telefonlar

Apple Arcade Hem Orijinal Hem Klasik Oyunlarla Genişliyor

Apple’ın abonelik tabanlı oyun hizmeti Apple Arcade, kataloğunu genişletiyor. Genişletme, Timeless Classics ve App Store Greats adlı iki yeni kategoride sunuluyor ve hizmete 30’dan fazla yeni oyun da ekleniyor.

Apple Arcade’e İki Yeni Kategori Eklendi

Apple Newsroom’da yaptığı basın açıklamasında şirket, Apple Arcade hizmetine iki yepyeni kategorinin eklendiğini duyurdu.

Timeless Classics adlı birincisi, herkesin bir noktada oynadığı klasikleri içerir. Apple Arcade aboneleri artık “Zach Gage imzalı Good Sudoku, Chess – Play & Learn ve Tavla gibi mükemmel türlerden” oyunların keyfini çıkarabilir. Tüm bu oyunlara iPhone ve iPad kullanıcıları tarafından erişilebilir.

App Store Greats altında, kullanıcılar App Store’dan Apple Arcade’e getirilen “en iyi ödüllü oyunları” oynayabilecekler. Bunlar arasında Fruit Ninja Classic, Threes! Ve Mini Metro gibi çok popüler oyunlar yer alıyor. Buna ek olarak, App Store Greats altındaki tüm oyunlar tamamen “reklamsız ve tamamen kilitli” olacak. Esasen, kullanıcıların yukarıda belirtilen oyunların premium özelliklerine erişmek için fazladan bir şey ödemesi gerekmeyecek.

Arcade Originals’a Yeni Oyunlar Ekleniyor

Apple, Arcade Originals’ı da unutmadı.

Apple Arcade’deki ilk kategori bir dizi yeni oyun almak üzere. NBA 2K21 Arcade Edition, Star Trek: Legends ve The Oregon Trail gibi oyunların hepsi Arcade Originals’a doğru ilerliyor.

Apple’ın App Store Başkan Yardımcısı Matt Fischer, bunların “yalnızca Arcade için yapılmış yepyeni oyunlar” olduğunu söyledi.

Bunlara ek olarak, Arcade Originals’a Simon’s Cat: Story Time, Cut the Rope Remastered, SongPop Party gibi diğer oyunlar da eklendi.

Apple Arcade’de Şimdiye Kadarki En Büyük Genişletme

Apple Arcade’e giden 30’dan fazla yeni oyunla, hizmetin şimdiye kadarki en büyük genişletmesi. Oyunların kendileri, her türden kullanıcıya hitap eden çeşitli kategorilerdendir.

Fischer, Apple Arcade’deki en yeni güncelleme hakkında şunları söyledi:

Bugün, hizmetin ilk çıkışından bu yana en büyük genişletmemizi başlatıyoruz ve şimdi yeni Arcade Originals, Timeless Classics ve App Store Greats gibi 180’den fazla harika oyun sunuyoruz.

Diğer birçok Apple Hizmeti gibi Apple Arcade’de de abonelik almayı planlayan kişiler için ücretsiz bir deneme bulunmaktadır.

Apple’ın oyun abonelik hizmetine büyük bir güven duyduğu açıkça görülüyor. 180’den fazla oyundan oluşan bir portföyle, Apple’ın inancı karşılığını alacak gibi görünüyor.

Tepkiniz nedir ?

Mükemmel
0
Güzel
0
Yanındayım
0
Düşündürücü
0
Olmamış
0

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir