Android Uygulamaları

Android 12 Launcher Artık Apk Olarak İndirilebilir

Android 12 Başlatıcı’yı İndirin ve Yükleyin

Android telefonlarına en son Android 12 sürümünün kullandığı Başlatıcı’yı indirebilirsiniz. Cihazların çoğu henüz Android 11 güncellemesini almamış olsa da, Google zaten Android 12 güncellemesinde övgüye değer bir ilerleme kaydetti. Pixel 3 ve sonraki cihaz sahipleri, İlk Geliştirici önizlemesini cihazlarına hemen yükleyebilirler. Bir Pixel telefona sahip değilseniz, Android 12 GSI yapısını da deneyebilirsiniz .

Yükledikten sonra çok sayıda yeni ve ilginç özellik fark edeceksiniz. Bunlar, tamamen elden geçirilmiş bir Ayarlar sayfası, duvar kağıdı tabanlı tema sistemi, Hızlı Ayarlar aracılığıyla Ses Kaynağı Seçimi, AVIF görüntüsü desteği, birden çok sayfa widget’ı ve diğerleri gibi. 

kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran epeyce yeni özellik ve UI ayarlamaları mevcut. Bu ayarları android 12 Piyasaya sürmeden keşfedebilir. Android 12 Sürümünün nasıl görüneceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Herhangi bir Android cihaza Android 12 Launcher’ı indirin ve yükleyin

Play Store dışında bir uygulamayı başka yere yüklediğiniz için, bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi etkinleştirmeniz gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu